הנה באה הכלה – טיפים למי שמתכננים חתונה

  יום בהיר של שמש, אין שום עננים. הוא כורע ברך לפניה על צוק המשקיף מעל הים. היא מתרגשת ומתקשה להאמין שזה אכן קורה. הוא מחזיק בידה ומביט בעיניה. ידה מכסה את פיה והיא בקושי נושמת כדי לא לפרוץ בדמעות של אושר. "התנשאי לי?" הוא אומר ולמרות שהוא חושב שהוא יודע את התשובה, הוא מביט בה במתח ומפחד ממה שתאמר. "כן" היא עונה לבסוף. הם מתחתנים כעבור כמה חודשים. מתחתנים – הנה מספר טיפים בשבילכם.

מה עושים קודם?

השלב הראשון לגבר ואישה אשר מתחתנים הוא תיאום ציפיות. איזה מין אירוע אתם רוצים לקיים? ישנם זוגות רבים אשר מתחתנים באולם; זוגות אחרים מתחתנים בחוץ, בטבע; ישנם זוגות שמשלבים בין הדברים; אחדים מתחתנים בערב; אחרים מתחתנים בצהריים; כולם, על פי רצונותיהם של בני הזוג. כמעט כל וריאציה שתנסו לחשוב עליה, כבר נעשתה בעבר. מצד אחד, זה מאתגר את הדמיון. מצד שני זה מאפשר לכם ללמוד מניסיונם של אחרים. איך אפשר ללמוד מניסיון של מתחתנים אחרים? ראשית, ישנם חברים אשר נישאו כבר ויידעו לייעץ לכם על האירוע המתאים לכם. מלבד אלה, כדאי להיעזר באנשים אשר מכירים את התחום ואשר יכולים לעזור לכם לאתר את המקומות המתאימים לפי מה שאתם רוצים ויעזרו לכם גם לקבל מחירים טובים יותר. אנשים שיוכלו לעזור לכם לאפיין את האירוע המתאים ולהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

המקום הנכון

ישנו מגוון רחב של אולמות בהם מתחתנים זוגות כיום: מאולמות בבניינים במרכזי הערים ועד לאולמות באזורי תעשייה. מתחתנים שמעדיפים טבע יכולים לקיים חתונות בגני אירועים או אפילו בטבע. סביר להניח כי בכל מקום שתבחרו להינשא תוכלו למצוא חברות אשר תוכלנה לסייע לכן: מחברות קייטרינג שיכולות להפוך גם חורשה או את החצר בבית של הדודים לגן אירועים מושלם, דרך אולמות אירועים רוויי ניסיון עם מתחתנים ועד בכלל. בבחירת המקום הנכון צריך להביא בחשבון את האנשים שאתם מתכננים להזמין: מספרם, גילאים, אנשים בעלי צרכים מיוחדים וכו'. אם אתם מתחתנים בשמורת טבע, סביר להניח שאורחים שאינם מיטיבי לכת יתקשו להגיע למקום. אם אתם מתחתנים באולם אירועים מרוחק ולא מרכזי – ייתכן שחלק מהאורחים לא יוכלו להגיע אליו. מעבר לכך, אתם צריכים לבחור מקום שתרגישו נוח בו. לא בכל יום מתחתנים אחרי הכל.

בחירת האווירה לאירוע

את האווירה באירוע בו אתם מתחתנים תוכלו לקבוע באמצעות כמה גורמים, כמו: המוטיב העיצובי והמוזיקה. נתחיל מהסוף: בחירת המוזיקה המתאימה היא אחד הגורמים החשובים ביותר באווירה שתהיה לאירוע וישנו מגוון רחב של אפשרויות: מתזמורת חיה שתנגן בחתונה, דרך מעגל מתופפים ועד לתקליטן שינגן את המוזיקה האהובה עליכם. חלק חושב נוסף באווירת האירוע הוא סגנון העיצוב. ברוב המקרים תוכלו לבחור כיצד ייראה אולם האירועים: צבעי וסוגי המפות, הכסאות, הכלים והסכו"ם ואפילו האופן בו יקושטו הקירות. הצבת מנורות או נברשות ועוד אפשרויות. כדאי להיעזר גם בשירותים של מעצב, בהתאם למגבלות המקום או אולם האירועים. אם אתם מתחתנים עם מוטיב מסוים תוכלו להביא לאירוע אמירה אישית ולתת לאורחיכם חוויה שונה שהם יזכרו למשך זמן רב. מתחתנים בקרוב