logo

טרנד הניתוחים הפלסטיים בדרך לחתונה

בעידן הפייסבוק, האינסטגרם, הסנאפצ׳ט והיוטיוב, הכלות רוצות להיראות במיטבן. רובן עושות זאת באמצעות איפור מקצועי, אבל מספר הולך וגדל של נשים בוחרות בניתוחים פלסטיים כדי להיראות מושלמות ביום הגדול בחייהם.

כל זוג שהחליט להינשא יודע שעליו להתחיל להתארגן לקראת החתונה חודשים מראש, גם אם הוא נעזר בארגון חתונה מקצועי. כך גם כאשר מדובר בטיפולים קוסמטיים. כלומר, אם את רוצה להשיג את מראה הכלה המושלמת ומחליטה שהחתונה היא ההזדמנות להגשים את החלום שלך ולעבור ניתוח אף, או הגדלת חזה, את צריכה להתארגן לכך מספיק זמן מראש, ולקחת בחשבון את תקופת ההחלמה הנדרשת בכול אחד מהטיפולים הקוסמטיים.

אם בחרתם בקפידה ביועץ החתונות שיארגן את החתונה שלכם, אתם יודעים שתקבלו את השירות הטוב והמסור ביותר. במיוחד, אם שירותי הייעוץ הללו גובים את הכסף מהספקים, ולא מכם, הזוג הצעיר. כך את צריכה לבחור גם את המנתח הפלסטי שלך. מנתח אמין, שלא ימהר לבצע את הניתוח לפני שיבדוק לעומק את הנחיצות של הטיפול במקרה האישי שלך, ולא משנה באיזו פרוצדורה מדובר, מתיחת בטן או כל הליך קוסמטי אחר.

ניתוחים פלסטיים לא רק לכלה

בדרך כלל לפני החתונה, הכלות מתמקדות בפנים שלהן. הגוף הוא לא הדבר הכי חשוב להן לפני החתונה, ובדרך כלל גם לא מדובר בהליך כירורגי שיעזור לכלה ׳להיכנס׳ לתוך שמלת הכלולות שלה. דיאטה טובה וממושכת עשויה לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

לא מעט כלות מבקשות לעבור ניתוח כלשהו בפנים, רק בגלל שהן יצולמו בהמון תמונות במהלך האירוע. ומאותה סיבה, לפעמים, גם הורי הכלה או החתן מבקשים לעבור ניתוח להרמת עפעפיים, או ניתוחי פנים אחרים.

עבור שאר המוזמנים לחתונה, פרוצדורות קלות כמו בוטוקס או חומרי מילוי, מספיקות על מנת להשיג שיפורים קלים ומהירים במראה הפנים.

האם אני לא צעירה מדי?

אם את חושבת, ״רגע, אני מתחתנת אבל אני מתחת לגיל 30!״ האם אני לא צעירה מדי מכדי לעבור ניתוח פלסטי? לא נדרש גיל מסוים כדי לבצע ניתוח פלסטי.

באוזניים בולטות ניתן לטפל כבר בגיל 6, כדי למנוע את לגלוג הילדים בבית הספר.

ניתוח אף יכול להתבצע גם בגיל 15, כדי לעצב מחדש את האף ולשפר את הביטחון העצמי. ואת רוב ההליכים האחרים אפשר לבצע לאחר גיל 18.

יחד עם זאת, המנתח הפלסטי אמור תמיד לקחת בחשבון את הבגרות של המטופלים מבחינת היכולת שלהם לקבל החלטות. והמשמעות היא: עלייך להחליט על ניתוח פלסטי מהסיבות הנכונות.

הליכים קוסמטיים שאינם כירורגיים

מנתחים פלסטיים מדווחים על מגמת עלייה של ההליכים הקוסמטיים שאינם כירורגיים. יותר ויותר גברים ונשים בגילאים שבין 20 ל-40 מקבלים טיפולים לא פולשניים כמו זריקות, פילינג, ולייזר. גם בוטוקס ומילויים הם טיפולים מאוד פופולריים.

מילויים וטיפולי לייזר יכולים לספק כמה נגיעות שישפרו את המראה. לכן, לא פלא שכלות וחברותיהן, המבקשות עזרה אסתטית לפני האירוע, מזמינות פגישות, לעתים קרובות, באותו זמן, כאילו היה מדובר בפעילות חברתית.

דעי בפני מה את עומדת

למרות שאנשים מגיעים למרפאת הרופא הפלסטי לטיפולים לא פולשניים, חשוב שידעו שהם עדיין עוברים הליך רפואי, והם אמורים להיות מודעים לגבי הסיכונים האפשריים המעורבים בכול סוג של טיפול.

למרבה המזל, הסיכונים הם נדירים למדי, ואת מוזמנת להתקדם בשמחה לקראת האירוע המרגש, כשאת נראית הכי יפה שיש.

כל ההליכים הללו צריכים להתבצע מספיק זמן מראש, לפני תאריך החתונה, כי הם עלולים להיות מלווים בנפיחות ובחבורות. ובכול מקרה, לפני שאת עומדת לקבל החלטה, תני את הדעת על הגורמים הבאים:

– מניע: כאשר את שוקלת ניתוח קוסמטי, קל מאוד להתמקד רק במראה שתציגי ביום החתונה. אבל את צריכה לחשוב גם על העתיד הרחוק יותר. חשבי איך התוצאה תיראה לאחר שנה, חמש או עשרים שנים. ואז אולי תחליטי לבחור בשתל צנוע יותר מכפי שתכננת מלכתחילה. ובכלל, אם בן הזוג הוא זה שלוחץ עלייך להגדיל את החזה, זו לא הסיבה הנכונה המצדיקה את הניתוח.

– תקציב: ניתוח פלסטי הוא אולי לא הרכישה היקרה ביותר שתבצעי, אבל הוא בהחלט לא זול. לכן, הקפידי לבחון את המצב הכלכלי שלך לפני ביצוע ההליך.

– סגנון חיים: ניתוח קוסמטי הוא לא סתם ׳תיקון מהיר׳ לבעיה שלך. יש טיפולים, כמו שאיבת שומן, שדורשים מחויבות שלך לשינוי אורח החיים, כולל תזונה בריאה ופעילות גופנית. חבל שהכסף שהוצאת סתם יבוזבז אם לא תקפידי על אורח חיים בריא.